Search
Close this search box.

Gesture as a Cultural Narrative of the Body and Expression of Genius

Discuție pe tema cercetării doctorale în arhitectură, arte și științe umaniste susținută de lector universitar Angelos Psilopoulos, Universitatea West Attica, Atena, Grecia, pe data de 17 aprilie 20204, ora 11:00 în Budișteanu nr. 19, Sala 45.

Gesture as a Cultural Narrative of the Body and Expression of Genius

Școala Doctorală, invită doctoranzii pe data de 17 aprilie 20204, ora 11:00 în Budișteanu nr. 19, Sala 45, să participe la prelegerea cu titlul Gesture as a Cultural Narrative of the Body and Expression of Genius — o discuție pe tema cercetării doctorale în arhitectură, arte și științe umaniste, susținută de Angelos Psilopoulos, lector universitar la Universitatea West Attica din Atena, Grecia.

Scroll to Top